Стипендии и конкурси

И оваа година е отворен Повикот за аплицирање на студентите на УГД за интернационалната стипендија за…
Универзитетот „Даброва Горница“ во Полска нуди можност за стипендии за студентите во Република Македонија. Станува збор…
Студентите на високообразовните институции од областа на економијата, правото, информатичките науки и други општествени науки коишто…
Организацијата ИАЕСТЕ Македонија и оваа година има отворена можност за студентите да реализираат практична настава во…
Страница 3 од 18

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…