Стипендии и конкурси

Конкурс за Еразмус+ програма за студентска мобилност за студии и обука, 2017 г.
Во рамките на националната кампања „Информирај се сега!“, Коалиција СЕГА со младинските информативни и советодавни центри…
Стопанска банка АД Скопје има потреба од редовни студенти на додипломски и постдипломски студии од економските…
ОРАЛНОХИРУРШКИ ПРОЦЕДУРИ ВО МЕНАЏМЕНТОТ НА ФЛАП-ДИЗАЈН: РЕЗЕНКИ, ИНСТРУМЕНТИ И ТЕХНИКИ НА ШИЕЊЕ – основно ниво
Јавен оглас за приjaвување на кандидати за запишување односно одобрување на специјализација на здравствени работници со…
Страница 8 од 18

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…