Стипендии и конкурси

Вкупно 85 студенти на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип во учебната 2017/2018 година ќе имаат можност…
Отворен е повик за објавување на научноистражувачки трудови во меѓународното списание на Земјоделски факултет - УГД …
Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ – Штип објавува Повик за доставување на трудови за седмиот…
Во рамките на Националната кампања „Информирај се СЕГА!“, Коалиција СЕГА со младинските информативни и советодавни центри…
Од 5 до 19 август 2017 година се организира 26. Европски камп 2017 во Цајтц, Саксен…
Страница 2 од 18

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…