Contact info

„UGD LIFE“ е проект на Универзитетот „Гоце Делчев“ кој има за цел да ја доближи науката и образованието до младите луѓе и до општата популација.

: ул. „Крсте Мисирков“ бр. 10-А Пошт. фах 201
: +389 32 550 004
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Send us a message

Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…