Наука

Денеска започна Првото меѓународно научно-стручно советување организирано од страна на Земјоделски факултет при УГД.
Во петок, 4 мај 2018 година, со почеток во 10 часот во aмфитеатар два на Кампус…
М-р Филип Клетников, магистер по филозофија, ќе одржи предавање на интересна филозофска тема на Универзитетот „Гоце…
Почитувани колеги, Имаме голема чест и задоволство да Ве поканиме на првиот Конгрес на студенти по…
Земјоделскиот факултет со поддршка од Факултетот за информатика, Центарот за е-учење, активно продолжува да ја презентира…
Ректорот на Универзитетот „Гоце Делчев“ заедно со проректорите на УГД ќе бидат дел од конференција во…
Земјоделците ќе можат лесно да проверат какво ѓубриво и во која количина да се употреби за…
Страница 2 од 41

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…