Можности за пракса и вработување за студенти

Можност за пракса во Кочани и во Скопје. Компанијата ITCrowd им нуди можност на студентите за пракса и вработување, а воедно и можност да научат „PHP“ и „.NET“ програмирање од искусни програмери.

Студентите можат да аплицираат за пракса во во ITCrowd, а со тоа да ги зголемат своите шанси за вработување во иднина.

Пратете ваше CV и мотивациско писмо на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Одбележен под
Share this article

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…