Студенти

Студентите на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип на изборите на 4 декември…
Студентите од УГД и од Македонија имаат можности дел од своите студии да ги поминат во…
Сите заинтересирани студенти имаат право да се пријават на конкурсите кои се веќе распишани на сите…
Студентите од Факултетот за информатика денес остварија средба со работодавачите од ИКТ индустријата. Целта на оваа…
Студентите на Правниот факултет денес пред своите колеги одржаа симулирано судење на процес пред Европскиот суд…
Страница 5 од 72

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…