Студенти

Студентите на Факултетот за медицински науки при УГД денес организираа акција за мерење на крвен притисок…
Филолошкиот факултет при УГД и германскиот деск „Проспертoп“ денес потпишаа Меморандум за соработка преку кој студентите…
Двојна одбојкарска програма ќе имаат можност да следат љубителите на спортот во Штип во сабота, 25…
Универзитетот Гоце Делчев преку одделот за радио и ТВ изработи еден нов вид на магазин за…
Александар Лонгуров и Стефан Коцев се двајцата студенти од Факултетот за медицински науки кои се добитници…
Страница 6 од 72

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…