Студенти

 Францускиот институт и Одделот за високо образование Кампус франс во Скопје имаат чест да ве поканат…
Учествувајте во младинската размена „RIGHT TO WORK FOR ALL“, која се одржува во Јалова (YALOVA), Турција,…
Фондацијата за дебата и едукација ИДЕА Југоисточна Европа во Скопје отвора јавен повик за учество во…
Во рамките на Факултетот за информатика при Универзитет „Гоце Делчев“ ќе се одржи Студентски хакатон. Студентите…
Младото момче Марко Чаласан од Скопје, кое сите го знаеме како момче со исклучително познавање од…
Страница 58 од 61

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…