Студенти

Со Отворен ден, Универзитетот „Гоце Делчев“ се вклучи во одбележување на 30 години од постоењето на…
Катедрата за новинарство и односи со јавноста, вчера, на интернационалниот ден на слободата на медиумите организираше…
Факултетот за туризам и бизнис логистика по деветти пат во Гевгелија ја одржа традиционалната Туристичко-гастрономска изложба…
Иван Николов, апсолвент на Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ во Штип, ќе биде првиот македонски…
Универзитетот „Гоце Делчев” – Штип, Државниот универзитет во Тетово и Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ во…
Страница 7 од 53

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…