Студенти

„Можноста ја имаат сите, уште повеќе од што ја имавме ние. Се работи за упорност, добра…
Ана Ѓорѓиева, студентка на Технолошко-технички факултет има желба преку модниот блог да ги промени младите и…
Учење, забава, откривање на нови пасии или учење на вештини се нешта кои можат да ви…
Курсот „Е-туризам: комуникациски перспективи“ е едно фантастично патување во светот на е-туризмот, кое ги преминува просторот…
Во 2009-тата Хенри Фрејзер бил 17 годишно момче кое играло рагби. Но додека престојувал во Португалија…
Страница 72 од 72

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…