Студенти

Охридска банка организира натпревар за најдобра бизнис-идеја, во кој можат да се вклучат млади на возраст…
Универзитетскиот спортски центар на УГД е збогатен за уште еден клуб – Академски радиоаматерски клуб, со…
Универзитетот „Гоце Делчев“ заедно со Амбасадата на Сојузна Република Германија во Р Mакедонија и оваа година…
Поранешните и потенцијалните Еразмус плус студенти ќе имаат можност за убаво и корисно дружење на настан…
Деканот на Факултетот за медицински науки, проф. д-р Рубин Гулабоски, на студентите на ФМН им ги…
Страница 9 од 60

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…