Студенти

Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип, го објавува повикот за доставување на трудови за…
Со доделување на сертификатите за учество, на 2 јули 2017 година, во Охрид заврши Летната школа…
Студенти на Правeн факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ годинава за првпат го претставија Универзитетот на натпревар…
Ирина Мазгански, студентка на Kатедрата за германски јазик и книжевност на Филолошки факултет при Универзитет „Гоце…
Студенти на Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ годинава за прв пат ќе го претставуваат Универзитетот…
Страница 10 од 58

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…