Студенти

Студентите на Универзитетот „Гоце Делчев“ ќе имаат можност да бидат дел од програмата „Student Ambassador” на…
По неколку месеци пауза како резултат на пандемијата ковид 19 и здравствената криза започнуваат спортските активности…
Честопати велиме дека студентите се најпрогресивната и револуционерна сила, која може да донесе позитивни промени во…
Уписите на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип за академската 2020/2021 година веќе…
Сите новозапишани студенти на Катедрата за македонски јазик и книжевност на Филолошкиот факултет при Универзитетот „Гоце…
Страница 2 од 72

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…