Сите заинтересирани студенти имаат право да се пријават на ...
Студентите од Факултетот за информатика денес остварија средба
Студентите на Правниот факултет денес пред своите колеги одржаа
Студентите на Факултетот за медицински науки при УГД денес ...
Филолошкиот факултет при УГД и германскиот деск „Проспертoп“ ...
Двојна одбојкарска програма ќе имаат можност да следат ...

Студенти

Студенти од Факултетот за туризам и бизнис логистика учествуваа на Саемот за храна што се одржа…
Студентите на Правен факултет викендов учествуваа на 7. Регионален „Moot Court Futura“ натпревар за познавање на…
Шест студенти на Факултетот за туризам и бизнис логистика при Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип учествуваа…
Претставници на Бизнис-иновацискиот центар - Струмица, Фондот на Европската академија за развој на регионите и FINNOVA…
Студентката од Одделот за германски јазик и книжевност при Филолошкиот факултет, УГД-Штип, Адријана Трајанова е меѓу…
Страница 9 од 68

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…