Три дена, од 11 до 14 јуни, Универзитетот „Гоце Делчев“ е ...
АД ЕЛЕМ во соработка со Факултетот за природни и технички науки
На 18 мај 2018 год. се одржа Mеѓународниот гастрономски фестивал
Правниот факултет трета година по ред организира денови на ...
11% од младите користат опојни дроги, и тоа повеќе припадниците
Сто студенти од Универзитетот „Гоце Делчев“ ќе бидат дел од ...

Студенти

Сто студенти од Универзитетот „Гоце Делчев“ ќе бидат дел од одбележувањето на Денот на Европа, кој…
Студентите по новинарство и односи со јавноста од цела Македонија денеска се собраа на заеднички настан…
Првиот конгрес на студентите по општа медицина на Факултетот за медицински науки при Универзитет „Гоце Делчев“,…
Бесплатно мерење на крвен притисок и на шеќер во крвта организираат студентите на насоката Општа медицина…
Амбасадата на САД во Македонија денеска имаше презентација на можностите кои ги нудат за студирање или…
Страница 2 од 58

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…