Дали сте подготвени за ново животно искуство кое ќе вклучува ...
Можност за пракса во Кочани и во Скопје. Компанијата ITCrowd им
Студентите од насоката Новинарство и односи со јавноста од ...
Студентите на Правниот факултет, од насоките Правни студии и ...
Во рамките на проектните активности поврзани со проектот ...
Студентите од Факултетот за медицински науки најавуваат идна ...

Уметност

Технолошко-техничкиот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ и НУ Универзитетска библиотека „Гоце Делчев“ – Штип организираа Летна…
Дваесет и тројца студенти на Технолошко-техничкиот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип на летната сцена…
Студентите на Музичка академија при УГД, заедно со своите професори, утре (7.6.2017 г.) во 20 часот…
Три факултети/академии се преклопија со своите активности во изложбата насловена „Еднаш ние“, отворена во Уметничката галерија…
Членовите на камерниот состав „Трио Академико“, проф. м-р Златка Митева на флејта, проф. д-р Бранко Павловски…
Студентите на Ликовна академија заедно со студентите на насоката Архитектура и дизајн од Факултетот за природни…
Страница 3 од 18

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…