Стипендии и конкурси

Амбасадата на САД во Македонија го распиша Повикот за една од најпопуларните образовни програми Фулбрајт.
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип врз основа на Еразмус+ универзитетски чартер бр. 256492-EPP-1-MK-EPPKA3-ECHE распишува Конкурс за…
Пронаоѓање и искористување на пазарни можности преку: Истражување на пазар, брендирање и промоција на социјални медиуми
Одделението за меѓународна соработка при УГД во соработка со Амбасадата на САД во Република Македонија ќе…
Страница 1 од 19

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…