Пакет обуки од областа на маркетингот

Пронаоѓање и искористување на пазарни можности преку: Истражување на пазар, брендирање и промоција на социјални медиуми

*Ги известуваме заинтересираните кандидати да не уплаќаат средства се до моментот кога ќе бидат известени (е-маил) дека обуката ќе се одржи.

Известување за пакет обуки од областа на маркетингот (.pdf)

Пријава за Штип (.doc)

Пријава за Скопје (.doc)

Повеќе информации на:

http://marketingtalks.mk/

https://www.facebook.com/MarketingTalks.mk

Последен пат изменето на Понеделник, 17 Септември 2018 08:23
Share this article

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…