Стипендии и конкурси

Филолошкиот факултет при УГД - Штип упатува ПОВИК ДО СИТЕ СТУДЕНТИ НА УНИВЕРЗИТЕТОТ „ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ“ -…
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ во Штип ве поканува да учествувате со ваши трудови на…
Филолошкиот факултет и Институтот за странски јазици при УГД распишуваат Конкурс за најдобра творба во поезија…
Фондацијата за развој на локалната заедница - Штип објавува Јавен повик до сите млади заинтересирани за…
Почитувани студенти,Во рамките на тековните истражувачки и образовни активности на Доцент д-р Ана Никодиновска Крстевска од…
Страница 3 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…