Стипендии и конкурси

Клубот на оратори заедно со Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ распишуваат повик за 9. Ораторска…
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип го објавува Повикот за доставување на трудови за…
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип врз основа на Еразмус+ универзитетски чартер бр. 256492-EPP-1-MK-EPPKA3-ECHE распишува Конкурс за…
Амбасадата на САД во Македонија го распиша Повикот за една од најпопуларните образовни програми Фулбрајт.
Страница 4 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…