Стипендии и конкурси

Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип врз основа на Еразмус+ универзитетски чартер бр. 256492-EPP-1-MK-EPPKA3-ECHE распишува Конкурс за…
Пронаоѓање и искористување на пазарни можности преку: Истражување на пазар, брендирање и промоција на социјални медиуми
Одделението за меѓународна соработка при УГД во соработка со Амбасадата на САД во Република Македонија ќе…
Конкурсот е отворен за кандидати кои се заинтересирани да следат студии во Франција, на ниво мастер…
Стејт департментот на САД заедно со Американската амбасада во Република Македонија им нудат на 16 млади…
Страница 5 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…