Стипендии и конкурси

Во рамките на Националната кампања „Информирај се СЕГА!“, Коалиција СЕГА со младинските информативни и советодавни центри…
Од 5 до 19 август 2017 година се организира 26. Европски камп 2017 во Цајтц, Саксен…
И оваа година е отворен Повикот за аплицирање на студентите на УГД за интернационалната стипендија за…
Универзитетот „Даброва Горница“ во Полска нуди можност за стипендии за студентите во Република Македонија. Станува збор…
Студентите на високообразовните институции од областа на економијата, правото, информатичките науки и други општествени науки коишто…
Страница 7 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…