Стипендии и конкурси

Организацијата ИАЕСТЕ Македонија и оваа година има отворена можност за студентите да реализираат практична настава во…
We are delighted to announce that applications to the 8th TI School on Integrity are open.…
Education USA Македонија и Амбасадата на САД во Македонија ве покануваат на Саемот за високо образование…
Здружението на граѓани „Отворена порта‘‘ распишува Јавен повик за избор за најдобра новинарска статија на темата…
Страница 8 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…