Стипендии и конкурси

Факултетот за медицински науки при Универзитет „Гоце Делчев“ во Штип, на 10.4.2017 година, организира обука „Оралнохируршки…
Амбасадата на Република Австрија во Скопје има чест да ве информира во врска со Програмата за…
Правниот факултет при УГД и оваа година, четврта по ред, ја организира Меѓународната научна конференција насловена…
Во среда 15 март во предавална 1 на Кампус 2, со почеток во 12 часот, ќе…
Во тек е јавен Конкурс за доделување на стипендии за академската 2017/2018 година за студиски престои…
Страница 9 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…