Стипендии и конкурси

Правниот факултет на Универзитетот „Гоце Делчев“ објавува повик за трудови во списанието Student's Social Science Journal. …
„Шпаркасе банка“ - Македонија и Steiermarkische Sparkasse во соработка со неколку универзитети во Грац, Австрија, ја…
Студенти од повеќе земји, меѓу кои и Република Северна Македонија, имаат можност да аплицираат на тренинг…
Центарот за климатски промени во Гевгелија и Факултетот за туризам и бизнис логистика во Гевгелија распишуваат…
Повик за учество во проект насловен „Тренинг за мапирање на конфликти“ е објавен од страна на…
Страница 2 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…