Стипендии и конкурси

Министерството за образование и наука распишува Конкурс за распределба на средства за финансирање на организација на…
Британскиот фонд за стипендии – British Scholarship Trust за 2017 година доделува до 6 стипендии за…
Конкурс за Еразмус+ програма за студентска мобилност за студии и обука, 2017 г.
Во рамките на националната кампања „Информирај се сега!“, Коалиција СЕГА со младинските информативни и советодавни центри…
Стопанска банка АД Скопје има потреба од редовни студенти на додипломски и постдипломски студии од економските…
Страница 12 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…