Стипендии и конкурси

ОРАЛНОХИРУРШКИ ПРОЦЕДУРИ ВО МЕНАЏМЕНТОТ НА ФЛАП-ДИЗАЈН: РЕЗЕНКИ, ИНСТРУМЕНТИ И ТЕХНИКИ НА ШИЕЊЕ – основно ниво
Јавен оглас за приjaвување на кандидати за запишување односно одобрување на специјализација на здравствени работници со…
Центарот за доживотно учење на Универзитетот „Гоце Делчев“ објавува Повик за учество во обука за примена…
Катедрата за германска лингвистика во Вирцбург, Германија, во соработка со Фондацијата „Херман-Нирман“, доделува стипендии за студиски…
Германската стопанска комора во Р. Македонија ја спроведува Програмата за стипендии на германското стопанство за 2017…
Страница 13 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…