Стипендии и конкурси

Првата детска амбасада Меѓаши распиша Kонкурс на кој можат да се јават сите студенти од Универзитетот…
Списанието „Balkan social science review“ (BSSSR) објави Повик за трудови во своето осмо издание. Станува збор…
Врз основа на потпишаната Спогодба за соработка меѓу ЕВН Македонија АД Скопје, од една страна, и…
Министерството за надворешни работи на Република Македонија информира за можност за вклучување на студенти од Република…
Врз основа на член 50 од Законот за научно-истражувачка дејност дејност („Службен весник на Република Македонија“…
Страница 14 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…