Стипендии и конкурси

Центарот за обука на пилоти и Министерството за одбрана даваат можност за практична настава за студентите…
Во рамки на проектот „Градење на капацитетите за мрежата ИНФОРМ“, Институтот за демократија „Социетас цивилис“ (ИДСЦС),…
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип врз основа на Еразмус+ универзитетски чартер бр. 256492-EPP-1-MK-EPPKA3-ECHE распишува Конкурс за…
Македонското здружение на млади правници (МЗМП), во рамките на Проектот на УСАИД за заштита на човековите…
„Ајде Македонија“ со поддршка од програмата на Цивика мобилитас на швајцарската агенција за развој објавува Повик…
Страница 16 од 22

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…