Научен симпозиум „Dermatology 2020“

Факултетот за медицински науки и Здружението на дерматовенеролози на Македонија организираат Научен симпозиум на тема „Dermatology 2020“, кој ќе се одржи на 16.3.2019 г. во Мултимедијалниот центар во Штип.

Симпозиумот е акредитиран од стручна комисија на Лекарска комора на Македонија и се вреднува со 8 поени за слушатели. Котизацијата за учество е 1200 денари, до 1.3.2019 г. (освен за студенти или членови на Здружението на дерматолози на Македонија).

Уплата:

Назив и седиште на примач: ДУ „Гоце Делчев“
Жиро-сметка: 100000000063095
Банка на примачот: НБР Македонија
Сметка  на бучетски корисник: 1600160330 788 22
Приходна шифра: 723113 44
Цел на дознака: Котизација за научен симпозиум Дерматологија на ФМН

Ве молиме, при уплата да наведете ваше име и презиме.

За сите дополнителни информации: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Одбележен под
Share this article

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…