Студентската организација за студенти по медицина (СОМА) се ...
Универзитетското студентско собрание на УГД во соработка со ...
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип во соработка со Мајкрософт ...
Почитувани студенти на УГД, Пандемијата ни ја ограничи можноста
Студентите од Технолошко-техничкиот факултет под менторство на
Неколку студенти од Универзитетот „Гоце Делчев“ изминатиот ...

Наука

Професорите и студентите од студиската програма Дентална медицина на Факултетот за медицински науки при Универзитет „Гоце…
Правниот факултет на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип по седми пат ја организира Меѓународната научна конференција…
Правниот факултет при Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип на 3 и 4 септември 2020 година по…
Факултетот за медицински науки и Универзитетот „Гоце Делчев“ Штип се стекнаа со стручњак во областа на…
На Инфо денот, организиран во Пробиштип, тимот што го спроведува проектот „Биоотпад“ ги презентираше резултатите постигнати…
Реномираната холандска издавачка куќа ИОС Прес, како издание во серија-Е од Програмата за наука за мир…
Професори од Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип, како претставници на Универзитетскиот спортски и културен центар на…
Страница 2 од 49

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…