Се бараат студенти за учество во видеоспот на УГД

УГД ги информира сите заинтересирани студенти дека имаат можност да учествуваат во изготвување на најновиот видеоспот за Универзитетот. Спотот ќе се снима на неколку локации во Штип, а за тоа се потребни и студенти од УГД.

Кастингот ќе се случува на 28.2.2019 г. (четврток), во 12 часот, во холот на Кампус 2. Можат да дојдат сите заинтересирани студенти од УГД.

Лица за контакт:

Сара Јазаџиска
071 490 100
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Александар Максимов
071 242 247
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Одбележен под
Share this article

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…