Студенти

Со просек 9,8, Григориј Ангов бил студент со највисок просек во својата генерација. Овој дипломец на…
Студентската организација за студенти по медицина (СОМА) се вклучи во хуманитарната акција за доделување на новогодишни…
Универзитетското студентско собрание на УГД во соработка со Општинската организација на Црвен крст – Штип и…
Универзитетот „Гоце Делчев“ - Штип во соработка со Мајкрософт нуди една нова програма Student Ambassadors Programme…
Почитувани студенти на УГД, Пандемијата ни ја ограничи можноста за движење, но не и мотивацијата, спортскиот…
Страница 1 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…