Студенти

Страхил Тодоров е еден од најдобрите студенти во својата генерација на насоката Општа медицина на Факултетот…
Пандемијата на Ковид 19 го „зароби“ Иван Дуковски на брод во пристаништето во Мајами, единствено што…
Веќе добро познатиот авантурист Кристијан Митев, за кој медиумите известуваа како „заглави“ во Перу, моментално е…
Универзитетското студентско собрание на Универзитетот „Гоце Делчев“ се вклучува со акција за помош на студентите кои…
Во период кога сме принудени на ограничено движење, онлајн учење и пролонгирано седење, постојат алтернативни форми…
Страница 5 од 74

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…