Студенти

Студенти од Франција, Португалија, Италија, Полска и Литванија еден семестар ќе се едуцираат на факултетите на…
Студенти и професори од ФТБЛ активно учествуваа на Четвртата туристичка берза која беше организирана од страна…
Студентите на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип на изборите на 4 декември…
Студентите од УГД и од Македонија имаат можности дел од своите студии да ги поминат во…
Сите заинтересирани студенти имаат право да се пријават на конкурсите кои се веќе распишани на сите…
Страница 6 од 74

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…