Студенти

Универзитетот Гоце Делчев преку одделот за радио и ТВ изработи еден нов вид на магазин за…
Александар Лонгуров и Стефан Коцев се двајцата студенти од Факултетот за медицински науки кои се добитници…
Студенти и професори од УГД учествуваат на Урбан спорт фест во Софија. Во рамките на настанот,…
Студентите на Земјоделски факултет првпат учествуваа на еден од најголемите и најмасовни студентски натпревари „Агрономијада“, кој…
Над 90 ученици од средните угостителски училишта во земјава и студентите од Факултетот за туризам и…
Страница 8 од 74

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…