Студенти

Студентите на УГД однесоа прво и трето место на традиционалниот Државен натпревар по ораторство, кој се…
Формулата за успех не е универзална, но секој треба да биде упорен и да не се…
Почитувани студенти, Во Самоевалуација 2015 - 2018 на нашиот Универзитет клучно место има Студентската анкета. За…
Марија Велинова од Гимназијата „Славчо Стојменски“ - Штип е добитник на првата награда на Конкурсот во…
Студентите од насоките Рударство и Геологија на Факултетот за природни и технички науки, предводени од своите…
Страница 9 од 74

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…