Студенти

Студенти, професори и асистенти на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип имаа можност да се запознаат со…
По повод Денот на УГД - 27 март и 12 години Универзитет „Гоце Делчев” – Штип,…
Во периодот од 14 до 16 март 2019 година координаторката на програмата „Еразмус плус“, Сања Стефанова,…
Студентите на Факултетот за медицински науки при УГД кои имаа можност да реализираат Еразмус плус размена…
Студентите на УГД ќе имаат можност да учествуваат на научно-спортски средби на студенти од факултетите за…
Страница 10 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…