Студенти

Во четврток (13 декември) во 14 часот, телевизија Телма организира дебата во Мултимедијалниот центар на Универзитетот…
Студенти и професори на ФТБЛ на 5 и 6 декември учествуваа на Третата туристичка берза организирана…
Социјалните мрежи станаа составен дел од животот на младите, со сите позитивни и негативни страни од…
Факултетот за информатика во текот на декември, февруари и март организира подготвителна настава по математика за…
Факултетот за информатика при Универзитетот „Гоце Делчев“ се приклучи на програмата Amazon Web Services Educate, заедно…
Страница 12 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…