Студенти

Фондот за иновации и технолошки развој денес го презентираше Јавниот повик за старт ап и спин…
Во рамките на реализацијата на практичниот дел од програмата за предметите на Факултетот за туризам и…
Министерот за информатичко општество и администрација Дамјан Манчевски, главниот извршен директор на Хуавеи во Македонија Марин…
Студенти од Факултетот за туризам и бизнис логистика учествуваа на Саемот за храна што се одржа…
Студентите на Правен факултет викендов учествуваа на 7. Регионален „Moot Court Futura“ натпревар за познавање на…
Страница 13 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…