Студенти

Студентите на Правен факултет викендов учествуваа на 7. Регионален „Moot Court Futura“ натпревар за познавање на…
Шест студенти на Факултетот за туризам и бизнис логистика при Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип учествуваа…
Претставници на Бизнис-иновацискиот центар - Струмица, Фондот на Европската академија за развој на регионите и FINNOVA…
Студентката од Одделот за германски јазик и книжевност при Филолошкиот факултет, УГД-Штип, Адријана Трајанова е меѓу…
Универзитетот „Гоце Делчев“ традиционално го организира првиот академски час за новите студенти на Универзитетот. Како и…
Страница 14 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…