Студенти

105 најдобро рангирани студенти на првиот уписен рок на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце Делчев“…
Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ – Штип го објавува Повикот за доставување на трудови за…
 Организацијата на студенти на насоката Општа медицина на Факултетот за медицински науки успешно ја реализираше првата…
Факултетот за информатика во текот на септември организира подготвителна настава по програмирање и математика за идните…
Три дена, од 11 до 14 јуни, Универзитетот „Гоце Делчев“ е домаќин на Еразмус плус конференција…
Страница 15 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…