Студенти

АД ЕЛЕМ во соработка со Факултетот за природни и технички науки при УГД доделува две стипендии…
На 18 мај 2018 год. се одржа Mеѓународниот гастрономски фестивал ''Cookand Serve 2018'' кој беше организиран…
Правниот факултет трета година по ред организира денови на симулирано судење на УГД, при што студените…
11% од младите користат опојни дроги, и тоа повеќе припадниците на посилниот пол, покажа истражувањето на…
Сто студенти од Универзитетот „Гоце Делчев“ ќе бидат дел од одбележувањето на Денот на Европа, кој…
Страница 16 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…