Студенти

Студентите по новинарство и односи со јавноста од цела Македонија денеска се собраа на заеднички настан…
Првиот конгрес на студентите по општа медицина на Факултетот за медицински науки при Универзитет „Гоце Делчев“,…
Бесплатно мерење на крвен притисок и на шеќер во крвта организираат студентите на насоката Општа медицина…
Амбасадата на САД во Македонија денеска имаше презентација на можностите кои ги нудат за студирање или…
Туристичко-гастрономската изложба за алтернативни форми за развој на туризмот која ја организира Факултетот за туризам и…
Страница 17 од 73

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…