(Видео) Шеќерно хоби - колекционер на шеќерчиња

Во оваа студентска приказна од студентот на УГД Кристијан Трајчов ќе видите едно интересно хоби на млада девојка од Радовиш.

Таа е собирач на шеќерчиња и до сега има собрано огромен број. Видеоприказната е изработена целосно од студентот Кристијан, студент на насоката Медиумски студии на УГД.

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…