Фотографот Камил Симан трага по бури веќе пет години. Во овој говор таа прикажува запрепастувачки, надреални фотографии од разбеснетото небо.

Share this article

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…