Приказ на предметите според таг: studenti

Курсот „Е-туризам: комуникациски перспективи“ е едно фантастично патување во светот на е-туризмот, кое ги преминува просторот и времето и е тесно поврзано со техниките на коуникација.

Објавено во Студенти

Учење, забава, откривање на нови пасии или учење на вештини се нешта кои можат да ви го променат животот.

Објавено во Студенти

Во 2009-тата Хенри Фрејзер бил 17 годишно момче кое играло рагби. Но додека престојувал во Португалија каде бил на одмор со пријателите, му се случила несреќа која комплетно му го променила животот, имала фатални последици...

Објавено во Студенти
Страница 76 од 76

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…