Студентите од УГД и од Македонија имаат можности дел од своите
Автор на следниот текст е Лаура Стојанова, студентка на ...
Автор на следниот текст е Иле Матеничарски, 4 година, Медиумски
Сите заинтересирани студенти имаат право да се пријават на ...
Студентите од Факултетот за информатика денес остварија средба
Студентите на Правниот факултет денес пред своите колеги одржаа

Студенти

Шест студенти на Факултетот за туризам и бизнис логистика при Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип учествуваа…
Претставници на Бизнис-иновацискиот центар - Струмица, Фондот на Европската академија за развој на регионите и FINNOVA…
Студентката од Одделот за германски јазик и книжевност при Филолошкиот факултет, УГД-Штип, Адријана Трајанова е меѓу…
Универзитетот „Гоце Делчев“ традиционално го организира првиот академски час за новите студенти на Универзитетот. Како и…
105 најдобро рангирани студенти на првиот уписен рок на факултетите и академиите на Универзитетот „Гоце Делчев“…
Страница 10 од 69

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…