Штип, 3 октомври 2017 година Правен факултет, Универзитет „Гоце
Ирина Мазгански, студентка на Kатедрата за германски јазик и ...
Студенти на Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ ...
Студентите на Технолошко-технички факултет при УГД во понеделник
Студентите на Електротехнички факултет при УГД, заедно со ...
Во изминатиот период студентите од ФТБЛ успешно се претставија

Студенти

Штип, 3 октомври 2017 година Правен факултет, Универзитет „Гоце Делчев“ – Штип Ул. Крсте Мисирков ББ
Ирина Мазгански, студентка на Kатедрата за германски јазик и книжевност на Филолошки факултет при Универзитет „Гоце…
Студенти на Правниот факултет при Универзитет „Гоце Делчев“ годинава за прв пат ќе го претставуваат Универзитетот…
Студентите на Технолошко-технички факултет при УГД во понеделник (12.6.2017) ќе имаат своја изложба на креации. Проектот,…
Студентите на Електротехнички факултет при УГД, заедно со нивниот ментор ас. м-р Далибор Серафимовски, на 10…
Страница 1 од 49

СЛЕДЕТЕ НЕ

Регистрирај се

За да ги добиваш новите содржини внеси ја твојата е-маил адреса
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…